niedziela, 12 czerwca 2011

Naznaczona-P.C Cast+ Kristin Cast

Tytuł: Naznaczona ( Dom Nocy- pierwszy tom)
Autor: P.C Cast+ Kristin Cast
Wydawnictwo: Książnica
Gatunek : Fantastyka (starsza młodzież )
Liczba stron:325


Książka bardzo mi się podobała . Chodź początek trochę mnie zadziwił, bo wszyscy bohaterowie wiedzą że wampiry istnieją. pierwszy raz się z takim czymś spotkałam. Skończyłam ją dziś w czasie powrotu ze Sopotu.  Niedługo idę wypożyczyć kolejną część tej serii. Bardzo polecam .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A teraz będe zabierać się za kolejną część serii Dary Anioła : Miasto szkła . 
Opis: Zoey to zwyczajna nastolatka, która dzieli życie  między  szkolną monotonię  a rodzinną niesielankę. Pewnego dnia cały jej świat staje na głowie. Zostaje N a z n a c z o n a i musi się udać  do szkoły Domu Nocy. Tylko tam może przejść niezbędną P r z e m i a n ę w dorosłego wampira. Dziewczyna próbuje  odnaleźć się w nowym fascynującym świecie.Wkrótce odkrywa że jest wyjątkowa, co przysparza jej wielu wrogów. Sprzymierzeńcem Zoey okazuje się Erik, jeden z najbardziej atrakcyjnych i utalentowanych wampirów w szkole.


 Ocena:6/6

3 komentarze:

  1. Mimo, że recenzja krótka i zwięzła, pokazuje, że książka Ci się spodobała. Zastanawia mnie tylko co będziesz pisać po następnych tomach, skoro z książki na książkę są coraz lepsze. Osobiście czytam każdą książkę serii "Domu Nocy" i śledzę losy swoich ulubionych bohaterów. Obecnie czekam na kolejną część. Miłej lektury!

    OdpowiedzUsuń
  2. nie czytałam tej serii, ale wydaje się ciekawa więc jak tylko wpadnie w moje ręce na pewno przeczytam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Zostałaś nominowana do One Lovely Blog Award i zapraszam do zabawy ;)

    OdpowiedzUsuń